XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w Warszawie

Zajęcia pozalekcyjne
w Czackim

Rok szkolny 2014/2015.

Koła

Koło Prowadzący Termin Sala
Klub Astronomiczny p. B. Dłużewska wtorek 15.00-16.30
lub obserwacje w ustalonym terminie
4
Koło biologiczne p. M. Korczyńska
p. K. Baczyński
czwartek 7., 8. lekcja (co 2 tyg.) 20
Koło chemiczne dla maturzystów p. B. Zawratko-Kosińska wtorek 7. lekcja 11
Olimpijskie koło chemiczne p. A. Zieliński wtorek od 9. lekcji 11
Koło ekonomiczne p. P. Głogowski poniedziałek 8., 9. lekcja 1
Olimpijskie koło ekonomiczne p. Emil Derda, p. Z. Ajchel środa od 8. lekcji; piątek od 7. lekcji
Koło filozoficzne p. M. Dudek środa 9. lekcja 1
Olimpijskie koło fizyczne p. N. Tomaszewska piątek 6., 7. lekcja 10
Koło geograficzne dla uczniów klas II , dla uczniów klas III p. P. Cieślak poniedziałek od 8. lekcji
czwartek od 8. lekcji
19
Koło historii sztuki p. A. Bogdańska piątek „0”. lekcja 9
Koło informatyczne LINUX p. M. Biszczuk czwartek 7., 8. lekcja 4a
Koło języka francuskiego p. D. Szymanowska-Luber środa 8. lekcja; czwartek 8. lekcja 13
Olimpijskie koło języka hiszpańskiego p. M. Putz-Alvarado piątek 7. lekcja 19
Koło języka hiszpańskiego (matura) p. M. Putz-Alvarado środa 8. lekcja 19
Język łaciński (kontynuacja) p. B. Swoboda czwartek „0”. lekcja 14
Język łaciński od podstaw p. B. Swoboda czwartek 8. lekcja 14
Trening maturalny – jęz. niemiecki p. M. Bieliński wtorek 7., 8. lekcja; czwartek 8. lekcja 1a
Olimpijskie koło języka niemieckiego p. M. Bieliński środa 8. lekcja 1a
Koło jęz. norweskiego p. D. Geller piątek 7. lekcja
Olimpijskie koło jęz. rosyjskiego p. N. Poniewierka czwartek „0”. lekcja (w razie potrzeby)
Koło języka rosyjskiego p. N. Poniewierka wtorek 7., 8., 9. lekcja 18
Olimpijskie koło matematyczne p. Leszek Sidz środa 8., 9. lekcja 6
Koło WOK p. A. Bogdańska czwartek 8. lekcja 9
Koło WOS p. N. Poniewierka poniedziałek 8., 9. lekcja 18
SKS (gry zespołowe) p. M. Adamski czwartek 15.35 - 17.50 SG
SKS – siatkówka p. M. Adamski środa 14.50-17.05 SG
Pływanie p. M. Adamski poniedziałek, wtorek 15.45 - 16.30 OSIR
SKS – wioślarstwo p. P. Sambierski niedziela 9.00 MOS
Koło szachowe p. P. Sambierski poniedziałek 8., 9. lekcja 12
Koło gier planszowych p. T. Małka
p. Ł. Gawryś
piątek 7. lekcja 8
Chór p. M. Bieliński
p. A. Bogdańska
piątek 14.00 - 15.30 1
Koło literackie p. E. Juszczak środa 8., 9. lekcja 17
Koło wiedzy o teatrze p. E. Juszczak piątek 7., 8. lekcja 17
Koło z historii muzyki p. A. Bogdańska czwartek „0”. lekcja 9

Konsultacje

Nauczyciel Przedmiot Klasa Termin
p. B. Braś historia dla maturzystów 3b wtorek, czwartek „0”. lekcja
p. P. Cieślak geografia środa „0”. lekcja, czwartek 11. lekcja
p. A. Chruszczewska jęz. polski 2c, 3c wtorek 8., środa 7. lekcja
p. B. Dłużewska biofizyka,
fizyka i metody numeryczne
2a, 3a,
3d
(termin do uzgodnienia z nauczycielem),
poniedziałek 7., 8. lekcja
p. S. Fuksiewicz jęz. hiszpański dla maturzystów zakres podstawowy poniedziałek 8. lekcja
p. Ł. Gawryś matematyka 1 b, 2b,
3b,
3d,
poniedziałek 8., 9. lekcja (w razie potrzeby)
wtorek 7. lekcja
wtorek 8., środa 1. lekcja
p. E. Juszczak jęz. polski (przygotowania do rozszerzonej matury) 3a, 3d czwartek 8., 9. lekcja
p. M. Korczyńska biologia czwartek 6. lekcja (w razie potrzeby)
p. M. Lisowska jęz. niemiecki 3c, 3e (termin do uzgodnienia z nauczycielem)
p. J. Pawłowska chemia wtorek 8. lekcja (w razie potrzeby)
p. M. Pohorecki matematyka poniedziałek „0”. lekcja
p. A. Pokora jęz. francuski czwartek 8.l
p. N. Poniewierka WOS środa 8., 9. lekcja
p. N. Poniewierka historia 3c poniedziałek 7. lekcja
p. M. Putz-Alvarado jęz. hiszpański (termin do uzgodnienia z nauczycielem)
p. M. Stanowski jęz. angielski dla maturzystów wtorek „0”. lekcja
p. M. Szczepańska matematyka 1ace,
2c,
3a,
3c,
poniedziałek „0”. lekcja,
czwartek „0”. lekcja,
wtorek „0”., środa „0”. lekcja,
piątek 7., 8. lekcja,
p. B. Swoboda jęz. łaciński czwartek 9. lekcja
p. D. Szymanowska-Luber jęz. francuski (termin do uzgodnienia z nauczycielem)
p. N. Tomaszewska fizyka 2d, 3d poniedziałek 8. lekcja, środa 8. lekcja
p. K. Zdrzyłowska jęz. angielski dla maturzystów 1h/tyg. (termin do uzgodnienia z nauczycielem)
p. A. Żabińska jęz. polski 3b piątek 7., 8. lekcja


Wersja PDF